hlavní stránka napište nám napište nám
 
  O nás
  Provádíme
  Sortiment
  Modernizace bytů
  Dokumenty
  Reference
  Kontakt
  Volná místa

O nás

Společnost Havlín TZB spol. s r.o. vznikla koncem roku 2004 jako právní nástupce instalatérské a topenářské firmy - Pavel Havlín ( současný jednatel společnosti ), která se v oboru technické zařízení budov pohybovala již od roku 1989. Navázali jsme tak na vybudovanou tradici a zkušenosti firmy, která v oboru technické zařízení budov působila 15 let a má za sebou mnoho kvalitně realizovaných zakázek a řadu spokojených zákazníků.

Zabýváme se realizací projektů v oboru TZB (Technické Zařízení Budov - vybraný soubor profesí a zařízení souvisejících se stavebnictvím) a to zejména instalací ústředního vytápění, rozvodů vody, kanalizace, plnu, vzduchotechniky, klimatizace a chlazení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi bytových domů, rodinných domů a bytových jednotek - více informací zde. Pro rozšíření a zkvalitnění našich služeb také prodáváme sortimentu v oblasti TOPENÍ a SANITA - více informací zde.

Naším hlavním cílem je realizovat představy a přání našich zákazníků a obchodních partnerů. Ve své činnosti naše společnost spoléhá na odborné znalosti a zkušenosti svých zaměstnanců a dbá o jejich další profesní růst. Snažíme se odevzdávat kvalitní řemeslnou práci v náročných zadáních. Pracujeme tak aby naše práce a profesionální přístup byly cestou ke kvalitnímu výsledku, který plní očekávání všech našich zákazníků.
Při realizaci zakázek spolupracujeme s řadou dlouholetých obchodních partnerů s cílem poskytovat stále kvalitnějších služby s co nejširším doplňkovým servisem. Naše služby poskytujeme jak malým a středním zákazníkům, tak velkým investorům a developerským společnostem.

Jsme připraveni splnit jakékoliv přání zákazníka a to na profesionální úrovni a s nejvyšší kvalitou.
Naší snahou je vždy maximálně spokojený zákazník, který s pomocí našich služeb dosáhne svého záměru.

Budeme se případně těšit na spolupráci také s Vámi.


Našimi prioritami jsou:

  • Profesionální přístup a jednání se zákazníkem
  • Komplexní služby
  • Profesionální zpracování zakázky
  • Maximální spokojenost zákazníka
Pavel Havlín, jednatel společnosti
Pavel Havlín
jednatel společnosti
Pavel Havlín