hlavní stránka napište nám napište nám
 
  O nás
  Provádíme
  Sortiment
  Modernizace bytů
  Dokumenty
  Reference
  Kontakt
  Volná místa

Modernizace bytového fondu

Mít pěkně zařízenou koupelnu, WC či jinou část bytu je snem mnoha lidí. Zejména obyvatelé panelových domů by o tom mohli říci své. Tuzemský i zahraniční trh nabízí širokou škálu výrobků sanitární keramiky a obkladů - stačí si jen vybrat.

Pokud se s námi rozhodnete pro jakoukoliv spolupráci, měli by jste vědět, že se nemusíte opravdu o nic starat. Takzvané realizace na klíč, ať už se jedná o modernizaci či rekonstrukci bytu, koupelny, kuchyňské linky, jsou samozřejmostí a budete-li chtít, vyřídíme za Vás i stavební povolení.

Postup při modernizaci

Modernizaci lze realizovat různými způsoby - svépomocí, najímáním řemeslníků jednotlivých profesí nebo zadáním specializované firmě.

Naše společnost takovou specializovanou firmou je. Provádíme rekonstrukce a modernizace koupelen a celých bytů na klíč - od projektu, vyřízení stavebního povolení, bouracích prací včetně likvidace odpadu a sutě, zednických, obkladačských, topenářských, plynařských a elektrikářských prací. Zajišťujeme pokládky podlah, práce malířské, natěračské a lakýrnické včetně dodávek veškerého potřebného materiálu k výše uvedeným profesím. Dodáváme nejrůznější sanitární vybavení, doplňky, elektrické spotřebiče jako jsou např. pračky, myčky, sušičky, ledničky, elektrické a plynové sporáky a v neposlední řadě Vám zajistíme i kompletní dodávku a montáž kuchyňských linek. Na dodaný materiál i ostatní výrobky včetně veškerých prací poskytujeme záruční dobu 24 měsíců.

Na začátek ... Modernizace bytu nebo jeho části, není jednoduchá ani laciná záležitost. Proto se vyplatí vše co možná do nejmenšího detailu promyslet ještě před samotnou realizací. Naší snahou je již při prvním kontaktu se zákazníkem zjistit, jakou má představu, jaké jsou jeho nároky na kvalitu a vybavení, kolik osob bude byt užívat a co všechno by modernizace měla obsahovat. Povinností naší společnosti je zkombinovat požadavky zákazníka s možností realizace po konstrukční a technické stránce. Podle těchto faktorů se pak odvíjí i výběr materiálu a rozsah prací.

Postup při samotné realizaci ... Na základě všech těchto informací, případně po prohlídce na místě, navrhneme nejlepší z variant dispozičního řešení a připravíme předběžnou cenovou nabídku. Poté následuje konzultace se zákazníkem, promyšlení detailů, upřesnění rozsahu prací, vypracování projektu a dalších podkladů pro vyřízení stavebního povolení ( v případě že je zapotřebí ), konečná cenová nabídka s uvedením rozsahu prací a konečně podpis smlouvy o dílo s termínem zahájení a ukončení prací. Po dokončení realizace následuje předání díla formou předávacího protokolu.

Rozsah prováděných prací a zajišťovaných služeb ...
více informací zde

Výběr materiálu a vybavení ... Výběr veškerého materiálu a vybavení je velmi široký. Každý zákazník si může vybrat ze sortimentu všech tuzemských i zahraničních výrobců ...
více informací zde

G a l e r i e
Před začátkem modernizace
V průběhu modernizace
Po ukončení modernizace